Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i like it 🫶🏻
顏色: 藍色
Price: NT$2,205
Original Price: NT$2,434
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251121027009511788 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 7121064 people said the quality is very good!
Author: a***a
Date:
Review: i like it 🫶🏻
顏色: 藍色
Author: n***a
Date:
Review: Tablet has great graphics and is lightweight. I had no problem inserting the SIM card and setting it up.
顏色: 藍色
Author: G***i
Date:
Review: very good
顏色: 藍色
Author: r***z
Date:
Review: nice 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 good price
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.